Summit Stay - Penthouse With Parking For Two

  • 91 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two Βουδαπέστη απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τον Ζωολογικό και Βοτανικό Κήπο της Βουδαπέστης και περίπου 3 χλμ. από την Αλυσιδωτή γέφυρα. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two 91 τ.μ. Περιλαμβάνει μπαλκόνι, σαλόνι και κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Σ' αυτό το κατάλυμα προσφέρονται επίπλωση.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια προσφέρει τραπεζαρία.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει περίπου 3 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Nyugati. Ο Λόφος και το Άγαλμα Γκέλερτ απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Η στάση λεωφορείων Mester utca / Ferenc koerut βρίσκεται σε απόσταση περίπου 800 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Summit Stay - Penthouse With Parking For Two Βουδαπέστη
Bright & Modern Getaway With Terrace
Τιμή μόνο για κινητά

Bright & Modern Getaway With Terrace

8.7
Έξοχο 6 σχόλια
8 μ από το κατάλυμα
Luxury Two-Bedroom Residence With Private Garage
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Two-Bedroom Residence With Private Garage

9.9
Εξαιρετικό 17 σχόλια
195 μ από το κατάλυμα
USD 191 USD 172
ανά νύχτα
Duna Thermalbath Luxury Residences
Τιμή μόνο για κινητά

Duna Thermalbath Luxury Residences

361 μ από το κατάλυμα
USD 618 USD 556
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    2,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςEG24105877
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two περιλαμβάνουν ΚεΝτρική Αγορά, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two θα είναι 243€.
    • Το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Summit Stay - Penthouse With Parking For Two παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 91 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    2,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Summit Stay - Penthouse With Parking For Two Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο